Genealogie van [BertKoor]

Jan Antonie KromjongAge: 49 years17321781

Name
Jan Antonie Kromjong
Given names
Jan Antonie
Surname
Kromjong
Also known as
Jan Antoon Crommejon
Also known as
Jean Antoon Kromjong
Birth estimated 1732

MarriageCatharina KooregevelView this family
yes

Occupation
militair
1757 (Age 25 years)
Address: vesting Namen
Note: Jean Antoon Kromjong, militair in de vesting Namen en Catherine Korngebel laten een zoon dopen in de soldatenkerk te Namen met de Johan George op 23-10-1757.
Baptism of a sonJohan George Kromjong
October 23, 1757 (Age 25 years)
Address: soldatenkerk, vesting Namen
Note: Jean Antoon Kromjong, militair in de vesting Namen en Catherine Korngebel laten een zoon dopen in de…
Baptism of a sonJohan Pieter Kromjong
April 15, 1762 (Age 30 years)
Death about 1781 (Age 49 years)
Occupation
Jean Antoon Kromjong, militair in de vesting Namen en Catherine Korngebel laten een zoon dopen in de soldatenkerk te Namen met de Johan George op 23-10-1757.
Death