Genealogie van [BertKoor]

Jan Wapenaar1644

Name
Jan Wapenaar
Given names
Jan
Surname
Wapenaar
Also known as
Jan Lourensz. Wapenaar
Birth estimated 1644 37 34

Birth of a brotherPieter Wapenaar
estimated 1644

Baptism of a sisterMaertge Wapenaar
October 4, 1648 (Age 4 years)
Death of a fatherLourens Wapenaar
1666 (Age 22 years)

Cause: vermoedelijk Pest
Note: assisteert op 1 mei 1666 nog zijn zoon Gillis bij diens ondertrouw, maar sterft enkele maanden later, evenals één van zijn andere zoons, vermoedelijk aan de toen heersende pest
Burial of a brotherWapenaar
October 1666 (Age 22 years)
Death of a sisterJannetge Wapenaar
1673 (Age 29 years)

Burial of a brotherCornelis Wapenaar
May 1714 (Age 70 years)
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
elder brother
6 years
elder sister
brother
elder brother
4 years
twin brother
1 year
himself
5 years
younger sister