Genealogie van [BertKoor]

Lourens WapenaarAge: 59 years16071666

Name
Lourens Wapenaar
Given names
Lourens
Surname
Wapenaar
Also known as
Lourens Gillisz. Wapenaar
Birth estimated 1607 25

MarriageElizabeth LouwenView this family
yes

Birth of a brotherGerrit Wapenaar
estimated 1607

Birth of a son
#1
Gillis Wapenaar
estimated 1632 (Age 25 years)

Birth of a daughter
#2
Jannetge Wapenaar
estimated 1637 (Age 30 years)

Birth of a son
#3
Cornelis Wapenaar
estimated 1641 (Age 34 years)

Birth of a son
#4
Pieter Wapenaar
estimated 1644 (Age 37 years)

Birth of a son
#5
Jan Wapenaar
estimated 1644 (Age 37 years)

Occupation
zeeman

Property
huis en erf

Address: Rietdijk
Note: koopt 8 december 1635 een huis en erf aan de Rietdijk (RAV 98-184v en 148-140v)
Baptism of a daughterMaertge Wapenaar
October 4, 1648 (Age 41 years)
Marriage of a childGillis WapenaarGeertje van der BurghView this family
estimated April 1657 (Age 50 years)

Burial of a sonWapenaar
October 1666 (Age 59 years)
Death 1666 (Age 59 years)

Cause of death: vermoedelijk Pest
Note: assisteert op 1 mei 1666 nog zijn zoon Gillis bij diens ondertrouw, maar sterft enkele maanden later, evenals één van zijn andere zoons, vermoedelijk aan de toen heersende pest
Burial October 1666 (Age 59 years)
Family with parents - View this family
father
twin brother
1 year
himself
Family with Elizabeth Louwen - View this family
himself
wife
Marriage:
son
6 years
daughter
son
son
4 years
son
1 year
son
5 years
daughter

Property
koopt 8 december 1635 een huis en erf aan de Rietdijk (RAV 98-184v en 148-140v)
Death
assisteert op 1 mei 1666 nog zijn zoon Gillis bij diens ondertrouw, maar sterft enkele maanden later, evenals één van zijn andere zoons, vermoedelijk aan de toen heersende pest