Genealogie van [Mikmak]

Johannes Pieter MikmakAge: 79 years18051885

Name
Johannes Pieter Mikmak
Given names
Johannes Pieter
Surname
Mikmak
Also known as
Coenraadt Johannes Pieter Mikmak
Birth July 25, 1805 31 34
Baptism August 4, 1805 (Age 10 days)
Burial of a brotherDiederik Lodewijk Mikmak
August 27, 1806 (Age 13 months)
Cemetery: Heiligewegs- en Leidsche Kerkhof
Death of a paternal grandfatherLodewijk Mikmak
estimated 1812 (Age 6 years)

Note: Na 1810, is getuige bij doop Jannetje Mikmak op 08-08-1810.
Death of a motherMaria Brand
April 9, 1812 (Age 6 years)

Marriage of a parentCoenraad Johannes “Jan Coenraad” MikmakMargaretha OverkampView this family
Type: Civil marriage
April 11, 1813 (Age 7 years) Husband: 38 Wife: 45
Death of a fatherCoenraad Johannes “Jan Coenraad” Mikmak
August 15, 1831 (Age 26 years)
Civil marriageAlida Maria Geertruida KrijgsmanView this family
August 15, 1839 (Age 34 years) Husband: 34 Wife: 25
Birth of a daughter
#1
Maria Johanna Hendrica Mikmak
April 30, 1840 (Age 34 years)
Birth of a daughter
#2
Alida Maria Geertruida Mikmak
February 15, 1842 (Age 36 years)
Note: ­http­://­www­.­familysearch­.­org­/­Eng­/­Search­/­IGI­/­individual_record­.­asp­?­recid­=­100474476993­
Death of a daughterAlida Maria Geertruida Mikmak
April 11, 1842 (Age 36 years) Age: 7 weeks
Birth of a daughter
#3
Alida Maria Geertruida Mikmak
September 3, 1844 (Age 39 years)
Death of a daughterAlida Maria Geertruida Mikmak
before 1850 (Age 44 years)

ResidenceAlida Maria Geertruida KrijgsmanView this family
1851 (Age 45 years)
Address: Kerkstraat over 't Amstelveld no 576
Birth of a son
#4
Jan Pieter Mikmak
May 31, 1853 (Age 47 years)
Death of a daughterMaria Johanna Hendrica Mikmak
October 22, 1856 (Age 51 years) Age: 16
Occupation
behanger
between 1839 and 1862 (Age 33 years)
Marriage of a childJan Pieter MikmakJohanna IJsina SchramView this family
Type: Civil marriage
September 29, 1882 (Age 77 years) Husband: 29 Wife: 23
ResidenceAlida Maria Geertruida KrijgsmanView this family
between 1885 and 1891 (Age 79 years)
Note: Waarsch inwonend bij zoon Jan Pieter
Death February 15, 1885 (Age 79 years) Age: 79
Religion
Ned.Herv.

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: May 6, 1798
11 months
elder brother
Diederik Lodewijk Mikmak
Birth: March 29, 1799 24 28Amsterdam, Noord-Holland, NL
Burial: August 27, 1806Amsterdam, Noord-Holland, NL
20 months
elder brother
3 years
elder sister
19 months
himself
Father’s family with Margaretha Overkamp - View this family
father
step-mother
Marriage: April 11, 1813Amsterdam, Noord-Holland, NL
Family with Alida Maria Geertruida Krijgsman - View this family
himself
wife
Marriage: August 15, 1839Amsterdam, Noord-Holland, NL
9 months
daughter
Maria Johanna Hendrica Mikmak
Birth: April 30, 1840 34 25Amsterdam, Noord-Holland, NL
Death: October 22, 1856Amsterdam, Noord-Holland, NL
22 months
daughter
Alida Maria Geertruida Mikmak
Birth: February 15, 1842 36 27Amsterdam, Noord-Holland, NL
Death: April 11, 1842Amsterdam, Noord-Holland, NL
3 years
daughter
9 years
son

Baptism
Residence
Waarsch inwonend bij zoon Jan Pieter
Death
Note
http://resources2.kb.nl/010085000/pdf/DDD_010088427.pdf Het Nieuws van den Dag, 12-05-1885, p.3 VERKOOPING van een HEERENHUIS. Notaris Kolfschoten, te Gendringen, zal op Vrijdagen 22 Mei en 5 Juni 1885, telkens des middags te 12 uren, in het Logement van Juffrouw Te Leuken, vóór Terborg, bij Inzet en Toeslag, tegen genog van hooggeld, Veilen, en genoeggeldede Verkoopen: Een Heerenhuis met Erf en Tuin, annexe Schuur en IJselrecht, staande vooraan in Terborg, laatst bewoond door de Familie MIKMAK, en toebehoorende aan den Heer Van Wijk. Het welingerichte Huis biedt alle gewenschte gemakken aan, bevat: beneden 5 en boven 2 Vertrekken, benevens Meidenkamer, Zolder, enz. Terborg is aangenaam gelegen, onmiddelijk aan het Locaalspoor Winterswijk-Zevenaar en Stoomtram Dieren, terwijl aldaar goede Inrichtingen voor Uitgebreid Onderwijs bestaan. Het Huis is dagelijks te bezichtigen. De Heer Ontvanger der Registratie MIKMAK wil zoo beleefd zijn den Sleutel ter hand te stellen. Nadere informatiën geeft de Notaris.